Witaj !

Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką
marki Mint Grey.
SHOPPING | Wyjątkowe Mozaiki

SHOPPING | Wyjątkowe Mozaiki

Mozaika 2_WM

O matko – znowu SHOPPING! Przypadkiem, niechcący, przyrzekam ;) Właśnie doszlifowywałam inny tekst, z cyklu KNOW HOW, aż tu na grupie Muratora taka sensacja! Muszę się tym z Wami podzielić. Na gorąco :) News dosłownie sprzed godziny, dopiero co dołączyli do Facebooka - tak ich namierzyłam i uznałam, ze muszę wesprzeć inicjatywę ;)

Czekałam na to długooooo. Czekałam, aż ktoś coś wymyśli, aż ktoś sprowadzi je do Polski…

Mowa o mozaikach w bardziej nietypowych kształtach niż kwadracik 2x2 albo 3x3, czyli np. heksagonalnym czy moroccan quatrefoil. I oto są:

Moizaka ARABESKA 1a_WM
Moizaka HEXAGON 1a_WM

MOZAIKOWE.pl | Mozaika HEXAGON, 30,95 zł/szt. (plaster)

:::

Póki co, wybór niewielki – 3 wzory, w podstawowych 2 wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Czasem do wyboru wersja mat i połysk. Ale wierzę, że wkrótce zobaczymy takie wzory, i takie kolory, że nam kapcie pospadają ;) Może mięty się doczekamy? <3 Doszukać się też można zapowiedzi mozaik kamiennych, na które bardzo liczę. Trzymam kciuki i kibicuję.

Chociaż przyznać trzeba, że kapcie to już spadają… jak się cenę z metra przeliczy ;) Tanio nie jest. Powiedzmy sobie szczerze. 450 zł/m2? OMG!

Ale skwituję to jak zawsze – chcesz mieć coś innego, oryginalnego? Chcesz mieć po hamerykańsku? Prawdopodobnie będziesz musiał za to więcej zapłacić ;) Smutna, ale prawda ;)

:::

A może to żadne odkrycie? Może wy macie inne namiary na tego typu mozaiki? Może na takie w lepszej cenie? Ja wciąż się zastanawiam co dać nad blatem kuchni (jak się już za nią wezmę;)) Taka mozaika od dawna mi się marzyła <3

mz2

PS Od kilku dni jestem na Instagramie (oj długo się zbierałam;)). Będzie trochę o kulisach prowadzonej przeze mnie działalności, trochę prywaty i zdjęć rodzinnych, trochę o kocie, trochę o podróżach i dobrym jedzeniu… Czyli o wszystkim tym, o czym nie wypada, wstydzę się, albo zwyczajnie jest zbyt błahe, by pisać na blogu ;)

Zapraszam do śledzenie <3

.ig-b- { display: inline-block; } .ig-b- img { visibility: hidden; } .ig-b-:hover { background-position: 0 -60px; } .ig-b-:active { background-position: 0 -120px; } .ig-b-v-24 { width: 137px; height: 24px; background: url(//badges.instagram.com/static/images/ig-badge-view-sprite-24.png) no-repeat 0 0; } @media only screen and (-webkit-min-device-pixel-ratio: 2), only screen and (min--moz-device-pixel-ratio: 2), only screen and (-o-min-device-pixel-ratio: 2 / 1), only screen and (min-device-pixel-ratio: 2), only screen and (min-resolution: 192dpi), only screen and (min-resolution: 2dppx) { .ig-b-v-24 { background-image: url(//badges.instagram.com/static/images/ig-badge-view-sprite-24@2x.png); background-size: 160px 178px; } }

Instagram

Źródło zdjęć: mozaikowo.pl | decorpad.com | pinterest.pl

KNOW HOW | Jak Ciekawie Zaaranżować Półki Regału?

KNOW HOW | Jak Ciekawie Zaaranżować Półki Regału?

SHOPPING | Tapety Thibaut

SHOPPING | Tapety Thibaut