Mam na imię Magda i od lat zawodowo zajmuję się wnętrzami - bloguję, projektuję, a ponadto jestem założycielką marki Mint Grey.
Projektowanie wnętrz to moja pasja.
Choć poruszam się swobodnie w wielu stylach, to jednak mam mocno wyrobiony i dość charakterystyczny własny styl. W każdej mojej realizacji dostrzeżesz ten wspólny pierwiastek.
Moje wnętrza są ciepłe i przytulne, ale nieprzeładowane. Dbam o to, by baza sama w sobie była tak piękna, że dodatkami można ją tylko podkręcić czy nadać bardziej indywidualnego charakteru, ale nie są niezbędne.
Projekt obejmuje 4 pierwsze etapy projektowania, czyli otrzymujesz ode mnie dwie propozycje układu funkcjonalnego wybranych pomieszczeń oraz koncepcję stylistyczną wnętrz przedstawioną w postaci moodboardu.
Projekt obejmuje: koncepcję, wybór materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz, szczegółowy kosztorys, wizualizacje oraz dokumentację techniczną. Ostatnim etapem jest wydanie kompletnego projektu wykonawczego.
Oferta obejmuje wszystkie elementy kompletnego projektu rozszerzone o ustaloną w umówię ilość wizyt na budowie (projekt z nadzorem autorskim).
W przypadku projektu z nadzorem wykonawczym, usługa rozszerzona jest o zamawianie materiałów i elementów wyposażenia oraz zatrudnianie w imieniu inwestora ekip wykonawczych
Jeśli nie potrzebujesz projektu a jedynie pomocy przy wybranym zagadnieniu (dobór kolorystyki, dobór mebli, pomysł na łazienkę, weryfikacja założonego układu funkcjonalnego itd.), to zachęcam do indywidualnych konsultacji.
Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Aby wycenić projekt potrzebuję kompletu informacji:
lokalizacja;
rzuty domu, mieszkania lub lokalu użytkowego;
metraż;
zakres projektu (projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, projekt wykonawczy z nadzorem autorskim, projekt z nadzorem wykonawczym w usłudze “pod klucz”)
określenie budżetu;
Jeśli chcesz otrzymać wycenę projektu, wyślij komplet informacji za pomocą formularza kontaktowego.
Bardzo ważny etap, który pozwala na doprecyzowanie wzajemnych oczekiwań. Na tym etapie proszę o przesłanie inspiracji oraz wypełnienie szczegółowego formularza dotyczącego każdego z pomieszczeń.
Jeśli sam nie masz sprecyzowanych oczekiwań, możesz liczyć na moją pomoc i podpowiedź w zakresie bieżących trendów i rozwiązań funkcjonalnych.
Wizyta w miejscu inwestycji nie zawsze jest możliwa (np. przy projekcie koncepcyjnym na odległość czy tworzeniu projektu z wyprzedzeniem, gdy budynek jest dopiero w fazie budowy), jednak jest istotnym elementem i gdy tylko jest to możliwe, chcę zobaczyć wnętrze na żywo.
Dla każdego Klienta przygotowuję minimum dwa układy funkcjonalne oraz wstępną koncepcję stylistyczną - tzw. moodboard. Z połączenia tych układów może wyłonić się ostateczna koncepcja, po której zatwierdzeniu przystępuję do kolejnych prac.
Na podstawie ustalonej koncepcji dobieram wszystkie elementy wyposażenia wnętrz - podłogi, wyposażenie łazienek i kuchni, meble, oświetlenie i całą resztę, a klientowi dostarczam je w postaci kosztorysu;
Główne pomieszczenia przedstawione za pomocą fotorealistycznych wizualizacji.
Kompletna dokumentacja techniczna pozwalająca na samodzielne przeprowadzenie remontu, w tym rysunki branżowe takie jak rzut elektryki, przyłączy hydraulicznych itp.
Ustalona liczba wizyt na budowie, podczas których ustalane są najważniejsze kwestie z wykonawcami.